top of page

GraWers - gramy słowami, grawerujemy wersami

PROSZĘ UMAWIAĆ SIĘ NA WIZYTĘ PRZEZ FORMULARZ, TELEFONICZNIE POD NR.:501 190 155 LUB MAILOWO: BIURO.GRAWERS@GMAIL.COM

Zapraszamy do GraWersu zarówno klientów indywidualnych, chcących sprawić przyjemność spersonalizowanym upominkiem bliskiej osobie, jak również firmy zamierzające docenić swoich pracowników lub przygotowujące się na wydarzenia branżowe. 

Wygrawerujemy naszyjnik dla partnerki, plakietki dla pracowników lub breloki dla klientów.

Jeśli chcesz się wyróżnić lub należysz do grupy cechującej się określonymi zasadami lub ideami, GraWers to odpowiednia marka. Tutaj sprawisz sobie prezent odzwierciedlający Twój stosunek do ludzi i świata.  

Znakujemy w materiałach przeróżnych, od papieru po metal, nowoczesnymi laserami przeznaczonymi do tworzenia wiecznych grawerunków. 

Kilka słów o technice

Nanosimy na przedmiot dowolny tekst, wzór, grafikę za pomocą wiązki laserowej. W wyniku ścierania strumieniem światła o odpowiedniej mocy warstwy materiału powstaje wieczny, niepowtarzalny grawerunek.

Naniesiony na wybrany przedmiot projekt nadaje mu charakter czyniąc jedynym w swoim rodzaju.

Używamy profesjonalnych maszyn laserowych, za sprawą których powstałe wzory są precyzyjne, nieco płytsze niż w przypadku grawerowania mechanicznego.

Wieczny grawer na wieczne uczucia
i wartości

Dzięki naszym maszynom laserowym stworzysz niepowtarzalny prezent na wiele okazji lub bez okazji. Nie pozwól zetrzeć się ważnym słowom, przypomnij pracownikom, jakimi wartościami kieruje się Twoja firma, pozwól zapamiętać klientom i wspólnikom nazwę marki podczas targów branżowych.

Z GraWersem upamiętnimy przesłanie zgodnie
z Twoim upodobaniem i  w wybranej  przez Ciebie formie.

Metal grawerowania
platnosci.jpg

Copyright © 2020 - 2023 by GraWers

bottom of page